Menu
Your Cart

Hakkımızda

     Lacapra Coffee & Shop, 2019 yılında Ankara / Balgat adresinde kurulmuştur. Kurucularının 2014 yılından günümüze kahve sektörünün farklı alanlarında olmasının verdiği deneyim ve bilgi sayesinde kahveden, kahve makinelerine kadar kullanılan tüm ürünler müşterilere kaliteli ve lezzetli bir kahvenin farkını hissettirecek şekilde özenle seçilmiştir.


     Kullanılan kahvelerin bugün piyasanın en kaliteli ve lezzetli kahveleri olması, diğer yardımcı emtialarında aynı şekilde özenle seçilmesi, çalışan personelin özel eğitimler alması ve müşterilerine içten ve samimi bir değer göstermesi sonucu kısa sürede LaCapra Coffee & Shop bulunduğu bölgenin en beğenilen kahve mağazası haline dönüşmüştür.


    LaCapra’yı diğer kafelerden ayıran bir başka özellik ise konseptinin bir parçası olan paketli kahve, kahve ekipmanları, sarf malzemeleri ve gurme ürünlerin yerinde satılabilir olmasıdır. LaCapra’da lezzetli bir kahve eşliğinde keyifli bir zaman geçirmek isteyen müşterilerin yanı sıra ev ve ofislerine kahve satın almak ya da ekipman satın almak isteyen müşterilerde özenle ve güler yüzle karşılanmaktadır.